Regulamin forum
Forum Miłośników Staroci - Giełda Staroci Antyków

* Wyszukiwarka


* Kalendarz wydarzeń

Przepraszamy! W tym momencie w kalendarzu nie ma dostępnych żadnych wydarzeń.
miejsce na reklamę

Najlepsze

Regulamin forum

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adminNS

  • *****
  • 179
  • +101/-0
    • Zobacz profil
Regulamin forum
« dnia: Marzec 02, 2015, 16:32:35 »
Advertisement
REGULAMIN FORUM

Podstawowe pojęcia

Administrator - osoba zarządzająca Forum
Moderator - osoba zajmująca się moderowaniem dyskusji, opieką nad wypełnianiem regulaminu oraz jego wykonywaniem
Użytkownik - osoba korzystająca z Forum
Post - jednorazowa wypowiedź użytkownika w formie tekstowej, która może zostać wzbogacona o środki multimedialne
Konto - narzędzie umożliwiające Użytkownikowi korzystanie z Forum
Prywatna wiadomość - moduł umożliwiające kontakt pomiędzy Użytkownikami za pomocą Forum


1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.

2. Nie używaj wulgaryzmów.

3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

4. Zanim założysz nowy temat, samodzielnie przejrzyj forum w poszukiwaniu odpowiedzi - jest bardzo możliwe, że Twoje pytanie było już wcześniej poruszane. Zwróć szczególną uwagę na przyklejone tematy, skorzystaj również z wyszukiwarki

5. Forum to nie śmietnik - jeśli Twoja wiadomość niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. "No właśnie!", "Zgadzam się z powyższym", nie zamieszczaj jej. Uzasadnij swoje zdanie.

6. Nie zadawaj kilku pytań o różnej problematyce w tym samym wątku!

7. Pisz na temat danego forum, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł, cytuj z umiarem.

8. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba że dopuszcza to opis danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane. NIE WKLEJAMY LINKÓW!

9. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.

10. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnej wiadomości bez podania uzasadnienia.

11. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnej wiadomości, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

12. Administracja forum NaszeStarocie.pl nie ma obowiązku kasowania wiadomości opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie. Dotyczy również samego konta.

13. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.

14. Wiadomości traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierować przez PW.

15. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich wiadomościami usuwani z forum.

16. Wszelkie działanie na niekorzyść strony NaszeStarocie.pl jest surowo zabronione. Każde działanie tego typu wiąże się ze stałą blokadą użytkownika oraz jego IP.

17. Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

W przypadkach, których niniejszy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.

Forum działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie administrator forum, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy użytkownicy mają dostęp do swoich danych – mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 17:56:12 wysłana przez ela2525 »

 


* Najnowsze wiadomości/wątki - starocie